0646603564
daphne@daprfashion.nl
Bij ons 30 dagen 'niet goed geld terug'-garantie
30 dagen 'niet goed geld terug'-garantie

Maatvoering DAPR-broeken en meet-instructies

Maatvoering DAPR-broeken
Het kan soms moeilijk zijn om een goed passende broek te vinden. Om dit makkelijker te maken voor onze klanten staat hier een uitgebreide maattabel. Met behulp van een meetlint kan precies nagemeten worden welke maat het beste past. Let op dat voor dames en heren aparte maten gelden.

Maattabel voor heren rolstoelbroek
(op klein scherm kan er naar rechts gescrolld worden)

DAPR-maatXSSMLXLXXLXXXL
Jeansmaat30323334353637
Broekmaat46485052545658
Taillewijdte84-8888-9292-9696-100100-104104-108108-112
Heupwijdte96-100100-104104-108108-112112-116116-120120-124
Binnenbeenlengte78,079,581,082,584,085,587
Zijlengte108109111113114,5117118,5

Maattabel voor dames rolstoelbroek
(op klein scherm kan er naar rechts gescrolld worden)

DAPR-maatXSSMLXLXXLXXXL
Jeansmaat28-2929-3031323334-3536
Broekmaat36384042444648
Taillewijdte74-7880-8486-9092-9698-102104-108110-114
Heupwijdte96-100102-106108-112114-118120-124126-130132-136
Binnenbeenlengte77,078,580,081,583,084,586,0
Zijlengte106107109110,5113114,5116

Meet-instructies
In onderstaande afbeeldingen zijn de verschillende maten op het lichaam weergegeven.

In de eerste afbeelding zijn te zien:

De taillewijdte: de omtrek van de taille ter hoogte van de navel
De heupwijdte: de omtrek van de heupen
De zijlengte: de hoogte van de taille tot de grond. Deze is ook zittend of liggend te meten, zoals weergegeven in de tweede afbeelding. Tel bij een meting voor een rolstoelbroek 3 centimeter extra, zodat deze iets langere pijpen krijgt.

De waardering van daprfashion.nl bij Webwinkel Keurmerk Klantbeoordelingen is 9.3/10 gebaseerd op 145 reviews.
0
Jouw winkelmand
Je winkelmand is leeg